Finančná odmena – TIPÉR

STAŇTE SA

NAŠIM TIPÉROM

Viete o niekom, kto predáva nehnuteľnosť? Dajte nám tip na nehnuteľnosť a zarobte si tak stovky eur k vášmu rodinnému rozpočtu. Pomôžte nám pri hľadaní nehnuteľností pre našich klientov… a ZÍSKAJTE ODMENU MIN. 200€ za každý tip!

DAJTE NÁM TIP NA NEHNUTEĽNOSŤ A ZAROBTE SI!

Stačí nám zavolať, poslať e-mail, osloviť nášho makléra, ktorý Vám nechal vizitku, prípadne vyplniť jeden z týchto dvoch formulárov:

_

Kto je tipér

_
Kto je to Tipér a čo je TIPÉRSTVO?

Tipér je osoba, ktorá má kontakt na inú osobu – záujemcu, ktorá potrebuje realitnú alebo finančnú službu. Tipér vie o niekom blízkom či známom, kto predáva byt, dom alebo pozemok. Ak sa tipérovi páči práca našej realitnej kancelárie alebo našej činnosti v košickom a prešovskom regióne, odporučí – teda pošle kontakt našej spoločnosti záujemcovi. Tipér teda priamo sprostredkuje kontakt na niekoho, kto práve predáva alebo sa chystá predávať nehnuteľnosť a hľadá realitnú kanceláriu. A to je tipérstvo.

A čo má z toho Tipér?

Tipér si takouto formou môže jednorazovo alebo aj pravidelne jednoducho privyrobiť! Predávajúcemu pomôžeme s predajom, zabezpečíme kompletné realitné služby a Tipéra odmeníme bez jeho väčšej námahy.

1. TIP

Pravdepodobne poznáte vo svojom okolí niekoho, kto predáva nehnuteľnosť. Spravíte prvý kontakt medzi našou Realitnou kanceláriou a záujemcom. Ak sa so záujemcom dohodneme na predaji cez našu RK, stanete sa tipérom tohto obchodu.

2. PREDAJ

Celý predaj a prezentáciu nehnuteľnosti zabezpečí naša Realitná kancelária. Od tvorby foto & video záznamov, cez online marketing, po platenú inzerciu. Samozrejmosťou pri predaji sú aj služby autorizovaného advokáta a odborný dohľad nad celým predajom a obhliadkami.
euro

3. ODMENA

Po úplnej realizácii – teda úspešnom predaji a úhrade služby – poplatok za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti (provízia), získavate nárok na tipérsku odmenu. Tá sa pohybuje približne vo výške 10% z dohodnutej odmeny za realitné služby.

MÁTE ZÁUJEM BYŤ NAŠIM MAKLÉROM?